Integritetspolicy
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
GIF Nike 100 år
Fotboll
P 2011
Matcher
FEBRUARI 2020
 
08
08:00
lör
08:00    
Nils Holgersson-hallen i Skurup
 
YG-cupen i Skurup - GIF Nike P2011  -      
 
29
08:00
lör
08:00    
Färsinga-hallen i Sjöbo
 
Sparbanken Skåne Cup i Sjöbo - GIF Nike P2011  -      
APRIL 2020
 
10
10:00
fre
10:00    
Lomma IP - Spel på Konstgräs
 
GIF Nike P2011 - INTERNMATCH Fredag 10/4 - UTAN publik  -      
 
18
13:30
lör
13:30    
Lomma IP - Plan B och Knatteplanerna
 
GIF Nike P2011 - Mixmatcher med P2012 - UTAN publik  -      
 
25
08:45
lör
08:45    
Lomma IP Knatteplanerna
 
GIF Nike P2011 - Internmatcher - UTAN Publik  -      
MAJ 2020
 
02
09:00
lör
09:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike grön - Höörs IS blå  -      
02
09:30
lör
09:30    
Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
Husie IF grön - GIF Nike röd  -      
02
10:30
lör
10:30    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike blå - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
03
12:00
sön
12:00    
Lomma IP Knatteplan 3
GIF Nike gul - Staffanstorp United FC blå  -      
 
09
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 2
Åkarps IF 2 - GIF Nike blå  -      
09
10:00
lör
10:00    
Uppåkravallen
Uppåkra IF svart - GIF Nike grön  -      
10
09:30
sön
09:30    
Kronetorpsvallen B-plan 5-manna 1
Arlövs BI vit - GIF Nike gul  -      
 
16
09:00
lör
09:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike röd - Dösjöbro IF vit  -      
16
10:30
lör
10:30    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike grön - Torns IF svart  -      
17
12:00
sön
12:00    
Lomma IP Knatteplan 2
GIF Nike gul - Dalby GIF 3  -      
17
12:00
sön
12:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike blå - Bjärreds IF röd  -      
 
23
10:00
lör
10:00    
Smörlyckans IP, Lund
Lunds FF - GIF Nike röd  -      
 
30
10:00
lör
10:00    
Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF - GIF Nike gul  -      
31
09:30
sön
09:30    
Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 2B
Torns IF orange - GIF Nike blå  -      
31
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde svart - GIF Nike grön  -      
31
10:30
sön
10:30    
Bäckagårds IP plan 2 5-manna 2
Kvarnby IK blå - GIF Nike röd  -      
JUNI 2020
 
07
09:00
sön
09:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike röd - Veberöds AIF vit  -      
07
09:00
sön
09:00    
Lomma IP Knatteplan 2
GIF Nike gul - Uppåkra IF vit  -      
07
10:00
sön
10:00    
Knutsvallen B-plan 5-manna 1
Hardeberga BK - GIF Nike grön  -      
07
10:30
sön
10:30    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike blå - Svedala IF vit  -      
 
13
09:00
lör
09:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike grön - Bjärreds IF vit  -      
13
10:00
lör
10:00    
Uppåkravallen
Uppåkra IF grön - GIF Nike blå  -      
13
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 1 - GIF Nike röd  -      
13
11:30
lör
11:30    
Linero IP B-plan 7-manna B
Linero IF vit - GIF Nike gul  -      
 
21
09:00
sön
09:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike gul - IF Lödde  -      
21
09:00
sön
09:00    
Lomma IP Knatteplan 2
GIF Nike vit - IF Lödde  -      
21
10:30
sön
10:30    
Lomma IP Knatteplan 2
GIF Nike röd - Lunds FF  -      
21
10:30
sön
10:30    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike blå - Lunds FF  -      
AUGUSTI 2020
 
15
09:00
lör
09:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike vit - IF Limhamn Bunkeflo L1  -      
15
10:00
lör
10:00    
Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
Malmö City FC svartvit - GIF Nike gul  -      
15
10:00
lör
10:00    
Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
Lunds FF grön - GIF Nike röd  -      
15
10:30
lör
10:30    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike svart - Uppåkra IF vit  -      
16
09:00
sön
09:00    
Lomma IP Knatteplan 2
GIF Nike grön - Lunds FF vit  -      
 
22
09:00
lör
09:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike röd - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
22
10:00
lör
10:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - GIF Nike grön  -      
22
10:00
lör
10:00    
Hörby IP C-plan 5-manna
Hörby FF svart - GIF Nike svart  -      
22
10:30
lör
10:30    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike gul - Uppåkra IF blå  -      
23
10:00
sön
10:00    
Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Hyllie IK svart - GIF Nike vit  -      
 
29
09:00
lör
09:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike grön - Linero IF röd  -      
30
09:00
sön
09:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike vit - Malmö FF 1  -      
30
09:30
sön
09:30    
Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
Husie IF grön - GIF Nike gul  -      
30
10:30
sön
10:30    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike svart - Arlövs BI vit  -      
30
14:00
sön
14:00    
Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 5-manna
Höörs IS röd - GIF Nike röd  -      
SEPTEMBER 2020
 
05
09:00
lör
09:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike röd - Oxie SK vit  -      
05
10:00
lör
10:00    
Bortamatch
Genarps IF - GIF Nike svart  -      
05
10:00
lör
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
Torns IF svart - GIF Nike grön  -      
05
10:30
lör
10:30    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike gul - Lunds SK  -      
06
10:00
sön
10:00    
Heleneholms IP konstgräs 7-manna 2
FF Atletiko Malmö gul - GIF Nike vit  -      
 
12
09:00
lör
09:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike vit - Lilla Torg FF grön  -      
12
10:30
lör
10:30    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike svart - Veberöds AIF svart  -      
13
sön
00:00    
Mer info kommer
Hyllie IK vit - GIF Nike gul  -      
13
09:00
sön
09:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike grön - Uppåkra IF svart  -      
13
13:30
sön
13:30    
Hyllie IP konstgrs 7-manna 2
Hyllie IK vit - GIF Nike gul  -      
 
19
09:00
lör
09:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike vit - IFK Klagshamn gul  -      
19
10:30
lör
10:30    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike svart - Södra Sandby IF  -      
20
10:00
sön
10:00    
Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
Lunds BOIS - GIF Nike gul  -      
20
10:00
sön
10:00    
Knutsvallen B-plan 5-manna 1
Hardeberga BK - GIF Nike grön  -      
20
10:30
sön
10:30    
Dösjöbro IP C-plan 5-manna
Dösjöbro IF vit - GIF Nike röd  -      
 
26
09:00
lör
09:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike röd - Svedala IF svart  -      
26
10:30
lör
10:30    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike gul - Åkarps IF 2  -      
26
16:00
lör
16:00    
Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
FC Trelleborg blå - GIF Nike vit  -      
27
09:00
sön
09:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike grön - IF Lödde svart  -      
27
10:30
sön
10:30    
Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
Malmö City FC svart - GIF Nike svart  -      
OKTOBER 2020
 
03
09:00
lör
09:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike vit - FC Rosengård 1917 vit  -      
03
10:00
lör
10:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - GIF Nike röd  -      
03
10:30
lör
10:30    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike svart - Staffanstorp United FC blå  -      
03
12:30
lör
12:30    
Bäckagårds IP plan 2 5-manna 1
Kvarnby IK gul - GIF Nike gul  -      
04
09:00
sön
09:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike grön - Bjrreds IF bl  -      
 
10
09:00
lör
09:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike röd - Åkarps IF 1  -      
10
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjrreds IF bl - GIF Nike grön  -      
10
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF blå - GIF Nike vit  -      
10
10:30
lör
10:30    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike gul - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
11
10:00
sön
10:00    
Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 5-manna
Höörs IS blå - GIF Nike svart  -      
 
Våra sponsorer