Integritetspolicy
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
GIF Nike 100 år
Fotboll
P 2006
Matcher
DECEMBER 2018
 
01
12:45
lör
12:45    
Bortamatch
Oxie SK - Tomtecupen - Inomhus - GIF Nike P06 - B1/C1(grön)  -      
01
16:45
lör
16:45    
Bortamatch
Oxie SK - Tomtecupen - Inomhus - GIF Nike P06 - B2/C2(röd)  -      
02
10:30
sön
10:30    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 - A - Lunds BK  -      
02
12:00
sön
12:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna - Tid/Plats ej bokad
GIF Nike P06 - B - Fortuna FF:röd - Landora v-cup  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
9-manna
IFK Klagshamn - GIF Nike P06 - B/C  -      
 
16
10:00
sön
10:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 - A - Bunkeflo FF  -      
JANUARI 2019
 
03
09:00
tor
09:00    
Baltiska hallen
Malmö FF - Skånecupen - GIF Nike P06 - A  -      
06
10:00
sön
10:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 - A - Helsingborgs IF - Hyllie IK v-cup  -      
 
12
12:00
lör
12:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 - B - Kristianstad FC - Landora v-cup  -      
13
10:00
sön
10:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 - A - Hyllie IK - Hyllie IK v-cup  -      
 
19
10:00
lör
10:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 - B - Svedala IF - Landora v-cup  -      
20
13:00
sön
13:00    
Husie IP
Husie IF - Hyllie IK v-cup - GIF Nike P06 - A  -      
 
26
10:00
lör
10:00    
Bortamatch
Fortuna FF:röd - Landora v-cup - GIF Nike P06 - B  -      
FEBRUARI 2019
 
01
18:45
fre
18:45    
Stadionområdet plan 9:1
IFK Malmö - Hyllie IK v-cup - GIF Nike P06 - A  -      
02
10:00
lör
10:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 - B - Svedala  -      
03
12:00
sön
12:00    
Lomma IP Plan B 9-manna
GIF Nike P06 - GIF Nike P06  -      
 
09
12:00
lör
12:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 - B - Dösjöbro  -      
10
14:00
sön
14:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike - A - LB07  -      
 
27
18:45
ons
18:45    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 - A - Malmö FF  -      
MARS 2019
 
02
10:00
lör
10:00    
Bortamatch
Oxie - GIF Nike P06 - B  -      
03
12:00
sön
12:00    
Uppåkravallen i Hjärup
Uppåkra IF - Hyllie IK v-cup (Semi) - GIF Nike P06 - A  -      
 
05
18:30
tis
18:30    
Bäckagårdens IP
Kvarnby IK - A1/8 - Landora v-cup - GIF Nike P06 - B  -      
09
10:00
lör
10:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 - A - Borstahusens BK  -      
 
14
18:30
tor
18:30    
Bortamatch
Anderslövs BoIK - GIF Nike  -      
17
14:00
sön
14:00    
Bunkeflo IP (Brovallen)
Bunkeflo FF - GIF Nike P06 - A 3  -  2  
 
23
10:00
lör
10:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 - A/B - Uppåkra IF3  -  2  
24
10:00
sön
10:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 - A/B - Uppåkra IF6  -  2  
 
27
18:45
ons
18:45    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 - B - Bara GIF3  -  4  
31
09:00
sön
09:00    
Landskrona IP
 
BK Landora vintercup 2019 - GIF Nike P06 - B1  -  2  
APRIL 2019
 
06
12:00
lör
12:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 - B - Torna Hällestad IF1  -  0  
06
14:00
lör
14:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 - A - Landskrona Bois3  -  4  
 
13
12:00
lör
12:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike grön - Åkarps IF 11  -  2  
14
11:30
sön
11:30    
Tolvans IP C-plan 9-manna
IF Lödde gul - GIF Nike gul3  -  5  
14
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC vit - GIF Nike röd4  -  0  
 
20
10:00
lör
10:00    
Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike gul - Kvarnby IK blå0  -  7  
 
22
09:00
mån
09:00    
Strandvallen Hällevik
 
Eastern games 2019 - Hällevik - GIF Nike P06 - A  -      
22
09:00
mån
09:00    
Strandvallen
Färjestadens Goif - GIF Nike P06 - A2  -  2  
22
11:00
mån
11:00    
Strandvallen
Mjällby AIF - GIF Nike P06 - A3  -  0  
22
12:30
mån
12:30    
Strandvallen
Jönköping Södra IF - GIF Nike P06 - A3  -  1  
22
13:40
mån
13:40    
Strandvallen
Kristianstad FC - GIF Nike P06 - A0  -  2  
22
15:40
mån
15:40    
Strandvallen
Jönköping Södra - GIF Nike P06 - A2  -  4  
23
19:00
tis
19:00    
Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
Husie IF grön - GIF Nike grön5  -  0  
26
18:30
fre
18:30    
Nya IP, Klågerup A-plan
Klågerups GoIF - GIF Nike röd  -      
28
10:00
sön
10:00    
Bara IP konstgräs
Bara GoIF - GIF Nike grön15  -  2  
28
13:30
sön
13:30    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC blå - GIF Nike gul6  -  0  
MAJ 2019
 
04
10:00
lör
10:00    
Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike gul - Veberöds AIF4  -  0  
04
12:00
lör
12:00    
Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike röd - Lunds BK blå  -      
05
12:00
sön
12:00    
Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike grön - Furulunds IK gul0  -  4  
 
11
14:00
lör
14:00    
Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - GIF Nike gul4  -  3  
12
10:00
sön
10:00    
Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
Husie IF vit - GIF Nike röd  -      
 
13
18:30
mån
18:30    
Tornavallen A-plan
Torna Hällestads IF röd - GIF Nike grön3  -  0  
18
14:00
lör
14:00    
Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike gul - IF Lödde gul4  -  1  
19
12:00
sön
12:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike grön - Trollenäs IF röd6  -  1  
 
26
10:30
sön
10:30    
Bäckagårds IP plan 1
Kvarnby IK blå - GIF Nike gul3  -  1  
26
12:00
sön
12:00    
Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike röd - Åkarps IF 2  -      
26
13:00
sön
13:00    
Uppåkravallen, konstgräs 9-manna
Uppåkra IF - GIF Nike grön6  -  0  
JUNI 2019
 
01
08:50
lör
08:50    
Borgeby IP
Bjärreds IF - BIF-cupen - GIF Nike P06 - A  -      
 
07
19:00
fre
19:00    
Borgeby IP, F-plan 9-manna
Bjärreds IF blå - GIF Nike röd  -      
08
10:00
lör
10:00    
Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike gul - Staffanstorp United FC blå4  -  1  
08
12:00
lör
12:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike grön - Dalby GIF3  -  4  
 
13
19:15
tor
19:15    
Svalebo
Veberöds AIF - GIF Nike gul0  -  1  
14
19:00
fre
19:00    
Kulladals IP, konstgräs
Kulladals FF vit - GIF Nike grön0  -  1  
15
12:00
lör
12:00    
Lomma IP B-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike röd - Lunds FF  -      
 
19
19:00
ons
19:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike gul - Lunds BK gul3  -  2  
 
24
20:00
mån
20:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 - IFK Stocksund1  -  0  
25
13:15
tis
13:15    
Lomma IP Plan B 9-manna
GIF Nike P06 - IFK Haninge1  -  5  
25
19:45
tis
19:45    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 - GAIS0  -  12
26
13:15
ons
13:15    
Lomma IP Plan B 9-manna
Jarlabergs IF - GIF Nike P065  -  2  
26
18:45
ons
18:45    
Lomma IP Plan B 9-manna
GIF Nike P06 - Borstahusens BK3  -  2  
27
11:00
tor
11:00    
Lomma IP Plan B 9-manna
Hyllie IK - GIF Nike P066  -  0  
27
17:30
tor
17:30    
Lomma IP Plan B 9-manna
Sölvesborgs Goif - GIF Nike P065  -  0  
28
09:00
fre
09:00    
Lomma IP Plan B 9-manna
Borstahusens BK - GIF Nike P067  -  0  
AUGUSTI 2019
 
02
09:40
fre
09:40    
Filborna IP
Onsala BK - GIF Nike P06 - A0  -  2  
02
13:00
fre
13:00    
Filborna IP
Stattena IF - GIF Nike P06 - A0  -  20
03
15:30
lör
15:30    
Råå Idrottsplats
Fristads GoIF - GIF Nike P06 - A0  -  3  
03
18:00
lör
18:00    
Råå Idrottsplats
IFK Skövde FK - GIF Nike P06 - A0  -  1  
04
08:50
sön
08:50    
Hedens IP
Hyllie IK - GIF Nike P06 - A4  -  3  
 
08
19:00
tor
19:00    
Södra Sandby Idrottsplats
Södra Sandby IF F04/F05 - GIF Nike P06 - A1  -  2  
10
08:00
lör
08:00    
Sandskogens Idrottsplats
Anderslöv BoIK - Team Sportia Cup 2019 - GIF Nike P061  -  1  
10
09:00
lör
09:00    
Bortamatch
Bjärreds IF - Team Sportia Cup 2019 - GIF Nike P062  -  1  
10
09:00
lör
09:00    
Bortamatch
LB07 L2 - Team Sportia Cup 2019 - GIF Nike P062  -  0  
10
09:00
lör
09:00    
Bortamatch
Eslövs BK - Team Sportia Cup 2019 - GIF Nike P060  -  4  
10
09:00
lör
09:00    
Bortamatch
Ystad IF FF - Team Sportia Cup 2019 - GIF Nike P063  -  0  
11
09:35
sön
09:35    
Vinslövs IP
IFK Hässleholm - Vinslövs Fritidscenter Cup - GIF Nike P061  -  4  
11
10:45
sön
10:45    
Vinslövs IP
Höörs IS - Vinslövs Fritidscenter Cup - GIF Nike P061  -  3  
11
13:05
sön
13:05    
Vinslövs IP
Eslövs BK - Vinslövs Fritidscenter Cup - GIF Nike P060  -  0  
11
15:30
sön
15:30    
Vinslövs IP
Tingsryd United FC - Vinslövs Fritidscenter Cup - GIF Nike P060  -  2  
11
17:00
sön
17:00    
Vinslövs IP
Ifö Bromölla - Vinslövs Fritidscenter Cup - GIF Nike P060  -  1  
 
18
13:00
sön
13:00    
Borgeby IP, F-plan 9-manna
Bjärreds IF röd - GIF Nike gul0  -  6  
 
24
14:00
lör
14:00    
Borgeby IP, E-plan konstgräs
Bjärreds IF blå - GIF Nike grön2  -  2  
 
31
10:00
lör
10:00    
Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike gul - Bara GoIF3  -  2  
SEPTEMBER 2019
 
01
10:00
sön
10:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike grön - Hardeberga BK11  -  2  
 
07
12:00
lör
12:00    
Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
Malmö FF - GIF Nike gul7  -  5  
08
11:00
sön
11:00    
Björkvallen, Önneköp B-plan 9-manna
Önneköps IF (7m) - GIF Nike grön1  -  9  
08
14:00
sön
14:00    
Lomma IP Plan B 11-manna
GIF Nike P06 internmatch - GIF Nike P06 internmatch  -      
 
15
10:00
sön
10:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike grön - Klågerups GoIF vit0  -  0  
15
14:00
sön
14:00    
Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike gul - IF Lödde gul0  -  0  
 
22
12:30
sön
12:30    
Bäckagårds IP plan 1
Kvarnby IK blå - GIF Nike gul1  -  4  
22
14:00
sön
14:00    
Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC vit - GIF Nike grön5  -  0  
 
28
09:00
lör
09:00    
Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike gul - Staffanstorp United FC blå1  -  1  
29
12:00
sön
12:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike grön - Furulunds IK vit8  -  0  
OKTOBER 2019
 
04
18:30
fre
18:30    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike grön - Löberöds IF11  -  1  
06
12:00
sön
12:00    
Trollevallen A-plan
Trollenäs IF röd - GIF Nike grön3  -  2  
06
12:00
sön
12:00    
Ljungvalla IP B-plan 9-manna
Furulunds IK gul - GIF Nike gul4  -  7  
 
12
10:00
lör
10:00    
Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike grön - Höörs IS vit0  -  1  
13
12:00
sön
12:00    
Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike gul - IK Wormo11  -  0  
 
19
11:00
lör
11:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - GIF Nike P06 gul  -      
19
11:00
lör
11:00    
Tornavallen B-plan
Torna Hällestads IF svart - GIF Nike grön  -      
20
11:00
sön
11:00    
Borgeby IP -Plan B1
Bjärreds IF (Kommunmästerskap) - GIF Nike P06 lag grön  -      
 
25
18:30
fre
18:30    
Lomma IP B-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike gul - Askeröds IF  -      
27
10:00
sön
10:00    
Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike grön - Eslövs BK rödsvart  -      
NOVEMBER 2019
 
15
17:00
fre
17:00    
Uppåkrahallen (tiden ej bekräftad)
Uppåkra Cup - GIF Nike P06 lag 1  -      
15
17:00
fre
17:00    
Uppåkrahallen (tiden ej bekräftad)
Uppåkra Cup - GIF Nike P06 lag 2  -      
15
17:00
fre
17:00    
Bortamatch
 
Inomhuscup - GIF Nike P06  -      
17
12:00
sön
12:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 A - GIF Nike P05  -      
 
24
12:00
sön
12:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 A - Landskrona Bois  -      
DECEMBER 2019
 
30
08:00
mån
08:00    
Bortamatch
 
Inomhuscup - GIF Nike P06  -      
30
08:00
mån
08:00    
Sporthallen i Åstorp (tiden ej bekräftad)
Åstorp FF - KVB-cup (inomhus) - GIF Nike  -      
 
Våra sponsorer