Integritetspolicy
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
GIF Nike
Fotboll
Kontakt
Namn GIF Nike
Adress Box 94
Postadress 23422 LOMMA
Telefon 040-41 10 20
Mail Kansliet@gifnike.se


Väder just nu på Lomma IP
Weather Underground PWS ILOMMA7
Styrelsen 2018
Här är GIF Nikes styrelse 2018 Från vänster främre raden: Johan Rasmusson, Didrik Ekstrand och Sara Garmark Bakre raden från vänster: Sven Paulsson, Katarina Sassler, Mats Persson och Robert Westin
Ordf. Sven Paulsson,  Sven.paulsson@gifnike.se
Kassör Johan Rasmusson,  Johan.rasmusson@gifnike.se
Sponsoransv. Robert Westin,  Robert.westin@gifnike.se
Arr ansv. Didrik Ekstrand,  Didrik.ekstrand@gifnike.se
IT mm Mats Persson,  Mats.persson@gifnike.se
Ungdomsansv. Sara Garmark,  Sara.garmark@gifnike.se
Information  Katarina Sassler,  Katarina.sassler@gifnike.se
 
Våra sponsorer