Integritetspolicy
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
GIF Nike
Fotboll
| Fotboll P 06

Matcher
MAJ 2018
 
01
15:00
tis
15:00    
Mellanhedens IP 7-manna 2
FC Bellevue 2 - GIF Nike gul  -      
05
11:00
lör
11:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - GIF Nike gul  -      
06
09:00
sön
09:00    
Pilängsplanen P1. 7-manna
GIF Nike grön - Torna Hällestads IF Vit  -      
06
10:30
sön
10:30    
Pilängsplanen P1. 7-manna
GIF Nike vit - Dalby GIF blå  -      
06
13:00
sön
13:00    
Brovallen
Bunkeflo FF gul - GIF Nike röd  -      
 
10
08:00
tor
08:00    
Borgeby IP
 
BIF Cupen P12 - GIF Nike P06 lag gul  -      
12
08:45
lör
08:45    
Borgeby IP
 
BIF Cupen P13 - GIF Nike P06:1 (lag gul)  -      
 
19
09:00
lör
09:00    
Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike gul - Bjärreds IF röd  -      
19
10:30
lör
10:30    
Pilängsplanen P1. 7-manna
GIF Nike röd - Dösjöbro IF vit  -      
19
11:30
lör
11:30    
Staffansvallen Plan 2
Staffanstorp United FC Ungdom blå - GIF Nike grön  -      
20
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen Plan 2
Staffanstorp United FC Ungdom vit - GIF Nike vit  -      
 
27
09:00
sön
09:00    
Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike grön - Linero IF vit  -      
27
11:00
sön
11:00    
Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK vit - GIF Nike röd  -      
JUNI 2018
 
02
10:30
lör
10:30    
Pilängsplanen P1. 7-manna
GIF Nike röd - Eslövs BK röd  -      
03
10:00
sön
10:00    
Färs & Frosta Arena
Höörs IS blå - GIF Nike vit  -      
03
10:30
sön
10:30    
Pilängsplanen P1. 7-manna
GIF Nike gul - Hyllie IK grön  -      
03
12:00
sön
12:00    
Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
Husie IF 2 - GIF Nike grön  -      
 
09
10:30
lör
10:30    
Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike gul - Malmö FF 1  -      
10
09:00
sön
09:00    
Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike grön - Lunds BOIS  -      
10
10:00
sön
10:00    
Trollevallen 7-manna 1
Trollenäs IF röd - GIF Nike röd  -      
10
10:30
sön
10:30    
Pilängsplanen P1. 7-manna
GIF Nike vit - Torns IF  -      
 
15
18:30
fre
18:30    
Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike vit - Eslövs BK svart  -      
16
10:00
lör
10:00    
Högalids IP
Harrie FF röd - GIF Nike vit  -      
16
10:30
lör
10:30    
Pilängsplanen P1. 7-manna
GIF Nike röd - Häljarps IF  -      
17
09:30
sön
09:30    
Staffansvallen Plan 4
Staffanstorp United FC Ungdom svart - GIF Nike gul  -      
17
12:30
sön
12:30    
Smörlyckans IP
Lunds FF grön - GIF Nike grön  -      
 
28
17:00
tor
17:00    
Bortamatch
Iföcup - GIF Nike  -      
29
08:00
fre
08:00    
Bortamatch
Iföcup - GIF Nike  -      
30
08:00
lör
08:00    
Bortamatch
Iföcup - GIF Nike  -      
JULI 2018
 
01
08:00
sön
08:00    
Bortamatch
Iföcup - GIF Nike  -      
 
25
16:00
ons
16:00    
Sannarps IP, Halmstad
Laxacupen i Halmstad - GIF Nike  -      
26
08:00
tor
08:00    
Sannarps IP, Halmstad
Laxacupen i Halmstad - GIF Nike  -      
27
08:00
fre
08:00    
Sannarps IP, Halmstad
Halmstad BK - GIF Nike  -      
28
08:00
lör
08:00    
Sannarps IP, Halmstad
Laxacupen i Halmstad - GIF Nike  -      
29
08:00
sön
08:00    
Sannarps IP, Halmstad
Laxacupen i Halmstad - GIF Nike  -      
AUGUSTI 2018
 
12
10:00
sön
10:00    
Brovallens IP
IF Limhamn Bunkeflo 2 - GIF Nike gul  -      
12
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen Plan 2
Staffanstorp United FC Ungdom blå - GIF Nike röd  -      
12
15:00
sön
15:00    
Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike grön - Trollenäs IF röd  -      
 
18
10:30
lör
10:30    
Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike gul - Lunds BK gul  -      
19
10:30
sön
10:30    
Pilängsplanen P1. 7-manna
GIF Nike röd - Åkarps IF 1  -      
19
12:00
sön
12:00    
Linero IP A-plan
Linero IF vit - GIF Nike grön  -      
 
24
18:00
fre
18:00    
Pilängsplanen 1. 11-Manna
GIF Nike P06 lag gul - GIF Nike P05  -      
25
10:30
lör
10:30    
Pilängsplanen P1. 7-manna
GIF Nike grön - Harrie FF blå  -      
26
11:00
sön
11:00    
Uppåkravallen
Uppåkra IF vit - GIF Nike röd  -      
SEPTEMBER 2018
 
01
10:30
lör
10:30    
Pilängsplanen P1. 7-manna
GIF Nike gul - Bjärreds IF röd  -      
02
10:00
sön
10:00    
Dalby IP konstgräs 7-manna öst
Dalby GIF vit - GIF Nike röd  -      
02
11:00
sön
11:00    
Exercisfältet D-plan
IK Wormo - GIF Nike grön  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
Malmö FF 1 - GIF Nike gul  -      
08
10:30
lör
10:30    
Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike röd - Kvarnby IK röd  -      
 
15
13:00
lör
13:00    
Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
Västra Ingelstad IS - GIF Nike röd  -      
16
13:00
sön
13:00    
Tornavallen B-plan 7-manna 1
Torna Hällestads IF Vit - GIF Nike grön  -      
 
18
19:00
tis
19:00    
Aggarpsvallen
Hyllie IK grön - GIF Nike gul  -      
22
10:30
lör
10:30    
Pilängsplanen P1. 7-manna
GIF Nike grön - Eslövs BK röd  -      
23
10:00
sön
10:00    
Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK gul - GIF Nike gul  -      
23
10:30
sön
10:30    
Pilängsplanen P1. 7-manna
GIF Nike röd - Linero IF röd  -      
 
26
18:45
ons
18:45    
Lomma IP B-plan
GIF Nike gul - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
30
10:30
sön
10:30    
Pilängsplanen P1. 7-manna
GIF Nike grön - Dösjöbro IF vit  -      
30
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 3 - GIF Nike röd  -      
30
12:30
sön
12:30    
Pilängsplanen P1. 7-manna
GIF Nike gul - Hyllie IK grön  -      
OKTOBER 2018
 
06
10:00
lör
10:00    
Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
Lunds BOIS - GIF Nike grön  -      
06
13:00
lör
13:00    
Borgeby IP
Bjärreds IF röd - GIF Nike gul  -      
07
10:30
sön
10:30    
Pilängsplanen P1. 7-manna
GIF Nike röd - Lunds BK vit  -      
 
13
10:30
lör
10:30    
Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike gul - Malmö FF 1  -      
14
16:00
sön
16:00    
Pilängsplanen 1. 11-Manna
GIF Nike - Uppåkra  -      
 
20
09:00
lör
09:00    
Bortamatch - Tornavallen
GIF Nike lag 1 - Torna Hällestad Jubileumsturnering  -      
20
09:00
lör
09:00    
Bortamatch - Tornavallen
GIF Nike lag 2 - Torna Hällestad Jubileumsturnering  -      
20
09:40
lör
09:40    
Bortamatch - Tornavallen
GIF Nike lag 3 - Torna Hällestad Jubileumsturnering  -      
21
10:50
sön
10:50    
Lomma IP Plan B2. 7-Manna
GIF Nike lag 2 - KM - Bjärreds IF  -      
21
11:40
sön
11:40    
Lomma IP Plan B1. 7-Manna
GIF Nike lag 1 - KM - Bjärreds IF  -      
21
11:40
sön
11:40    
Lomma IP Plan B3. 7-manna
GIF Nike lag 3 - KM - Bjärreds IF  -      
 
24
18:30
ons
18:30    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 lag gul - GIF Nike P05  -      
27
13:35
lör
13:35    
Bortamatch
Pågacupen i Staffanstorp - GIF Nike P06 - A  -      
NOVEMBER 2018
 
10
10:00
lör
10:00    
9-manna
GIF Nike P06 - B - Harrie FF  -      
11
10:30
sön
10:30    
Limhamns IP
Limhamn-Bunkeflo LB07 - GIF Nike P06 - A  -      
11
10:30
sön
10:30    
Limhamns IP
Limhamn-Bunkeflo LB07 - GIF Nike P06 - B  -      
 
17
10:00
lör
10:00    
Bortamatch - 9-manna
IFK Klagshamn - GIF Nike P06 - B  -      
17
18:45
lör
18:45    
Uppåkraskolans Idrottshall
Uppåkra Cup - P13 - Inomhus - GIF Nike P06 - A  -      
18
10:00
sön
10:00    
Kristianstads IP
Kristianstad FC - Landora v-cup - GIF Nike P06 - B  -      
18
11:30
sön
11:30    
Borstahusens Idrottsplats
Borstahusens BK - GIF Nike P06 - A  -      
 
24
18:45
lör
18:45    
Uppåkraskolans Idrottshall
Uppåkra cup - Inomhus - GIF Nike P06 - B2(Grön)  -      
24
19:15
lör
19:15    
Uppåkraskolans Idrottshall
Uppåkra cup - Inomhus - GIF Nike P06 - B1(Röd)  -      
25
12:00
sön
12:00    
Aggarpsvallen
Svedala IF - Landora v-cup - GIF Nike P06 - B  -      
DECEMBER 2018
 
01
12:45
lör
12:45    
Bortamatch
Oxie SK - Tomtecupen - Inomhus - GIF Nike P06 - B1/C1(grön)  -      
01
16:45
lör
16:45    
Bortamatch
Oxie SK - Tomtecupen - Inomhus - GIF Nike P06 - B2/C2(röd)  -      
02
10:30
sön
10:30    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 - A - Lunds BK  -      
02
12:00
sön
12:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna - Tid/Plats ej bokad
GIF Nike P06 - B - Fortuna FF:röd - Landora v-cup  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
9-manna
IFK Klagshamn - GIF Nike P06 - B/C  -      
 
16
10:00
sön
10:00    
Lomma IP Plan A 9-Manna
GIF Nike P06 - A - Bunkeflo FF  -      
 
Våra sponsorer